SZYBKA WYCENA: 791 609 720 

E-MAIL: **Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.**

Błąd 433 w pliku /libraries/vendor/autoload.php w lini 7

Skontaktuj się z administratorem Pawłem F. wyslijallegro@gmail.com

Tłumaczenia

Tłumaczenie prac dyplomowych

Tłumaczenie prac dyplomowych, tłumaczenie streszczeń prac dyplomowych, tłumaczenie prac dyplomowych z różnych dziedzin, jak marketing, ekonomia, psychologia, fizyka, matematyka, chemia, itp.

Dokumenty urzędowe

Tłumaczymy dokumenty urzędowe, w tym dokumenty KRS, rozliczenia podatkowe, pisma z/do Urzędu Skarbowego itp.

Dokumenty finansowe

Mamy doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów SAP i używamy specjalistycznego oprogramowania typu Trados.

Dokumenty osobiste (CV)

Podejmiemy się tłumaczenia CV i listów motywacyjnych. Mamy doświadczenie w tłumaczeniu regulaminów pracowniczych i dokumentów związanych ze świadczeniami zawodowymi.

Tłumaczenia o różnorodnej tematyce

Na naszym koncie zapisaliśmy między innymi, tłumaczenia legend krakowskich, sklepów internetowych, portali internetowych o różnorodnej tematyce.

Cywilno-prawne

Tłumaczymy umowy cywilno-prawne, w tym umowy o zakup i sprzedaż akcji spółek, statuty spółek handlowych, porozumienia obustronne, regulaminy serwisów internetowych, itp.

Artykuły naukowe

Tłumaczymy teksty z wszystkich dziedzin, takich jak chemia, biotechnologia, fizyka, psychologia, itp. Są to najczęściej artykuły naukowe z amerykańskich wydawnictw, ale również własne artykuły naszych klientów. Gwarantujemy zastosowanie specjalistycznego słownictwa.

Tłumaczenia medyczne

Przez nasz warsztat przewinęły się karty pacjenta, opisy badań medycznych i inne niezbędne dokumenty związane z podjęciem leczenia za granicą.

Projekty Unijne

Tłumaczymy także projekty Unii Europejskiej, w tym mamy na koncie tłumaczenie projektu wychwytywania i składowania dwutlenku węgla. Dostosujemy tekst do słownictwa zgodnego ze standardami UE.

Tłumaczenia techniczne

Przetłumaczyliśmy już tysiące instrukcji urządzeń technicznych, w tym maszyn obróbczych, takich jak stolarki czy frezarki, a także urządzeń codziennego użytku, pralek, agregatów prądotwórczych, itp.

**Konsola diagnostyczna Joomla!**

**Pliki językowe z błędami**

**Wczytane pliki języka**

**Nieprzetłumaczone frazy języka**